O inwestycji

Stworzyliśmy dla naszych klientów wyjątkowy projekt mini osiedla składający się z czterech domów w zabudowie bliźniaczej , wybudowany na pięknie zadrzewionej działce z prywatnym dojazdem do posesji.

Dogodna lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja w bezpiecznej dzielnicy Gliwic,
w niewielkiej odległości od centrum miasta,
oraz w bliskim sąsiedztwie miejsc użyteczności publicznej
jest niewątpliwym atutem tego osiedla.

Nowoczesna architektura jest dopełnieniem tej inwestycji.

Dogodna lokalizacja

Wyjątkowa lokalizacja w bezpiecznej dzielnicy Gliwic,
w niewielkiej odległości od centrum miasta,
oraz w bliskim sąsiedztwie miejsc użyteczności publicznej
jest niewątpliwym atutem tego osiedla.

Nowoczesna architektura jest dopełnieniem tej inwestycji.

Domy
Kurpiowska

Wysoki standard wykończenia

Główną ideą było zaprojektowanie maksymalnie funkcjonalnych i wygodnych domów pozwalających zachować prywatność przyszłym użytkownikom.

Dla zagwarantowania wygody i niskich kosztów eksploatacji domy będą wybudowane z wysokiej klasy materiałów i wyposażone w wentylacje nawiewno-wywietrzną z odzyskiem ciepła, ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła i wiele innych udogodnień.

Ciepło z podłogi

Wodne ogrzewanie podłogowe jest jednym z najbardziej energooszczędnych systemów grzewczych. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi ogrzewanie podłogowe jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdych warunkach, jednocześnie gwarantując komfort i wygodę użytkowania.

Wentylacja mechaniczna

Zastosowaliśmy wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, która w nowoczesnych budynkach ma największy wpływ na komfort mieszkańców. Stała dostawa świeżego powietrza z możliwością dostosowania intensywności eliminuje wiele problemów z otwieraniem okien, przeciągami, pleśnią oraz bezwzględnie wpływa na dobre samopoczucie oraz zdrowie mieszkańców.

Wyrożniony system pompy ciepła

Pompa ciepła, w którą wyposażyliśmy nasze Domy jest bezwzględnie jednym z najlepszych systemów ogrzewania na rynku, głównie dzięki niskim kosztom eksploatacji - współczynnik COP określony został na poziomie 5. Inne zalety to wielofunkcyjność urządzenia pozwalająca chłodzić pomieszczenia za pomocą jednego systemu oraz pełne bezpieczeństwo dla dzieci. Estetyczny wygląd urządzenia jest dopełnieniem całości.

Odkurzacz centralny

Centralny system odkurzania to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko ułatwia i przyśpiesza sprzątanie. Jest też idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ skutecznie usuwa z domu roztocza i kurz.

Aluminiowe przeszklenia

Aluminiowe systemy okienne wybrane dla Domów Kurpiowska to rozwiązania bardzo trwałe, pozwalające na oszczędność energii i osiągnięcie wyjątkowych efektów estetycznych.

Okna dachowe

Efektywne energetycznie i niezawodne okna dachowe są najlepszym wyborem dla użytkowników ceniących łatwość obsługi i funkcjonalność. Dla naszej inwestycji wybraliśmy najlepsze rozwiązania na rynku marki Velux.

Piękny i solidny dach

Dachówka ceramiczna CREATON Simpla to połączenie prostej formy z najwyższą jakością. Tak jak dach wykańcza budynek, tak dachówka Simpla wykorzystana w Domach Kurpiowska podkreśla wysoką jakość architektury i wykończenia inwestycji.

...to i jeszcze więcej w ofercie Domy Kurpiowska
przygotowanej przez MAKROHOUSE Development

Specyfikacja terenu

Adres
Gliwice, ul. Kurpiowska

Powierzchnia działki inwestycyjnej
1969 m2

Ilość realizowanych budynków
4